Před Vánoci u zvířátek

Každý se těší na malinký dárek a předvánoční období vybízí nejen k více úsměvům, ale i dělání si radosti.

A třída 2. A si tento adventní čas zpříjemnila poutavě stráveným časem mezi zvířátky na SVČ Bruntál.

Pod odborným vedením paní Marcely Rozprýmové jsme se dozvěděli mnohé o plazech, želvách, chameleonu, strašilkách, myších, křečcích, králíčcích, morčatech, andulkách…

V učebně žáci společně vyplnili pracovní list. Zde je čekala nejen osmisměrka s živočichy a jejich obrázky, ale i potravní vztahy se zvídavými otázkami.

Nejvíce se všechny děti těšily na prohlídku teraristiky, ale i savců. To, že mohly zvířata nejen pozorovat, hladit, ale i nakrmit přidalo této vzdělávací akci na atraktivitě.

Chvíle jásotu a světýlek v dětských očích a také přání živého dárečku pod stromečkem nám připomněl, že Vánoce jsou opět tady.

Zvířátkům jsme donesli sušené pečivo, mrkve i jablka.

Děkuji paní lektorce za skvěle připravenou akci.